Gebze Asansorlu evden eve nakliyat

gebze-evden-eve-nakliyat

Gebze evden eve nakliyat sektöründe yıllardan beri hizmet sunan firmamız 7/24 hizmet akışıyla,başarılı ve profesyonel kadrosuyla Omtaş nakliyat size kurumsal niteliklere sahip bir taşımacılık sunacak.Sadece 10 yıl yapmış olduğu hizmet sayesinde ve kazanmış olduğu müşteri memnuniyeti ile birlikte nakliye sektörünün lider firmaları arasında olmayı başardı bu başarısını nasıl sağladığını şimdi maddeler halinde sizlere sunmak istiyorum.

  • Omtaş nakliye kadrosunda bulunan tüm elemanlar yılların vermiş olduğu bilgi birikimine sahip ve işini itinayla yapmaktadır.
  • Tüm ev eşyalarını,eşya tipine,eşya ebat ile hacim ve eşyanın yapılmış olduğu maddeye göre ambalaj ve paketleme işlemlerini itinayla yapmaktadır.
  • Asansörlü nakliye sistemlerine sahip olduğumuzdan tüm eşyalarınızı en yüksek katlara daha az maliyetli,daha güvenli ve en iyi şeklide taşınmanızı sağlamaktayız.
  • Evinizde ki tüm montaj ve de montaj işleri yine sahip olduğumuz profesyonel mobilya montaj ustalarımız tarafında yapılmaktadır.
  • Omtaş nakliyat olarak yaptığımız taşımacılık işlerimizde evden eve nakliyat kasalı,içi sunta kaplamalı ve hijyenik olan araçlar kullanıyoruz,çünkü bazen görüyoruz bazı nakliye şirketleri bu işe hiç uygun olmayan üstü açık içi demirden,pis araçlar kullanıyor bu yüzden eşyaların zarar görme olasılığı da çok yüksektir.

Gebze evden eve nakliyat fiyatları ;

Nakliye hizmetinde yaralanmak isteyen bir müşteri nakliye firması ararken bunun yanında önem verdiği şey en ucuz şekilde nasıl taşına bilirim,evet bu sen derece doğal bir durum ama çok ucuza kaçmanın bazı sorunları da göz ardı etmemeliyiz,bu sorunlar ilk olarak kesinlikle kurumsal bir şirket ile çalışamazsınız çünkü İnternet üzerinde yüzlerce web sayfa var ve bunların çoğu da korsan firma nakliye sektörünün çok altında fiyat teklifleri vererek işi kapmaya çalışırlar ve taşınma günü bir bakmışsınız ki evinizi taşıyanlar ya mültecilerdir yada bu işli hiç bilmeyen insanlardır.Telefonda nakliye sigortası yaptıklarını söylerler ama tabi ki böyle bir şeyde yok hiç bir sorumluğu üstlerine almazlar hatta gördüğümüz kadarıyla bu korsa şirketler yeri gelince taşınma esnasında daha fazla para talep edenler olmuş yada müşteri ve müşteri yakınlarıyla kavga eden bile olmuş siz bu tip sorunlar ile yaşamamak için kurumsal nakliye şirketleri taşınmayı özen gösterin.

Kurumsal bir kimliği olan Omtaş nakliyat sağlamış olduğu ücretsiz ekspertiz hizmeti ile evinize gelerek size en uygun ve en sağlıklı yollar ile fiyat teklifleri sunuyor,gebze nakliye fiyatları konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız gebze evden eve nakliyat fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.