80 / 100

Gebze Evden Eve Nakliyat ASANSÖRLÜ Sigortalı Garantili Taşımacılık % de Yüz Sabit Fiyat Garantisi 

Şehir içi Şehirler Arası Omtaş Nakliyat Bireysel ve Kurumsal  Kamu Personellerin Taşıması Omtaş Nakliyat Tarafından Yapılmıştır.

Başta Gebze Olmak Üzere Tüm Kocaeli ve İstanbul Geneli Şehir içi Ev & Ofis Taşıma ve Depolama Hizmetimiz Mevcuttur,

Gebze Evden Eve Nakliyat Ev Taşma Aracı
Gebze Evden Eve Nakliyat Aracı

Şehirler Arası Taşımalarımız İSTANBUL ve KOCAELİ Çıkışlı Tüm Türkiye Geneline Sevkiyatlarımız Mevcuttur,

Gebze Evden Eve Nakliyat

20191007 004000

GEBZE ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Gebze Evden Eve Nakliyat
20210310 120124

 

20190906 124852

Omtaş Nakliyat 1996 Yıllında Gebze Osmanyılmaz Mahallesinde ilk Şubesini Açmıştır Evden eve nakliyat Sektörüne Daha güvenli kaliteli hizmeti Hedefleyerek uzman kadrosuyla  yeni araç filosuyla hizmet vermektedir,

Omtaş Nakliyat her zaman müşterilerini öz güvenini kazanmayı hedeflemiştir ve Omtaş Nakliyat Gebze de İzmit de tuzla’da Maltepe Pendik de  binlerce ev Ofis taşıma hizmetini vermiştir,

Evden Eve Nakliyat
Nakliye Firmaları
✅ Omtaş Nakliyat  Gebze ilçesi firması: Olarak Kurumsal Güvenli Firma.
✅ Firma Vergi Levhası: Onaylı Kurumsal
✅ Firma Araç Durumu: Yeterli Araç Sahipliği
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

bunun yanına da yüzlerce kurumsal taşımalarda yapmıştır Gebze nakliyat firması.

 

Gebze Evden eve Nakliyat Omtaş Nakliyat taşıma hizmetlerini sürdürmektedir

şehir içi ve şehirler arası taşımalarında % de 100 sabit fiyat garantili

Omtaş Nakliyat Geniş Kapsamlı Araç Filosuyla Kendi Öz Mal Bünyesinde bulunan Sektörü En ufak detaylarini dikkate alınarak Çalismalarini Titizlikle yapmaktadır Omtaş Nakliyat daima kaliteli Güvenli Hizmet Doğrudan yapmayı Müşterilerine Vermiş Olduğu  vahatlardan kesinlikle Yerine Getirmektedir Tüm Taşımalarını Asansörlü Sistemle Güvenli iş Yapmaktadır sokak içindeki Taşımalarda bile olsa kesinlikle Sigortalı Garantili Hizmet vermektedir.

Gebze Evden Eve Nakliyat, Gebze Bölgesinde Hizmet Vermektedir Şehir içi Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fuar Fabrika Okul Hastane ve Tüm Taşımacılık  Dallarinda Fahliyet Göstermekte Olan Firmamiz Gebze Nakliyat, Şirketimiz Bize Yillarin vermiş Olduğu Tecrubeyi Sizlerle paylaşmak ve Sizlerinde Hizmetimizden Faydalanmak ve Yararlanmak istiyoruz.

Gebze Evden Eve Nakliyat

 

Omtaş Nakliyat Gebze ve Kocaeli Tüm Bölgesinde istanbul Tüm Semtlerinde Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetini vermekteyiz Artik Evinizi Ofisinizi Asansörlü Sistemle Güvenli Taşımaktadır Eski Yapi Binalarda Eşyalariniz Yipranmadan rıhat ve Sağlıklı Bir Doğrultusunda Sizlere Ulaştıryoruz Omtaş Evden Eve Nakliyat Güvecesiyle Sorunsuz ve Güvenli Bir Taşıma Yapacağınız Garantisini Vermektedir Omtaş Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat, Gebze Nakliyat, Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Gebze Asansörlü Nakliyat,Gebze Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat ASANSÖRLÜ Omtaş Nakliyat Daima Müşteri Memnuniyetie Önem ve Özen Göstermiştir.

Yoğun Taletler Üzerine Omtaş Nakliyat Gebze Bölgesinde Asansörlü Sistem Taşımacılık Hizmetleri Hayata Geçirmiştir.

Artık Yüksek Katlara veya Bina Merdivenleri Dar Olanlar Büyük Hacimli Eşyalara Sahip Olan Müşterilerimiz Teretütsüz Bir Şekilde Bizimle iletişim Kurabilirler Çünkü Omtaş Nakliyat  Bu Sorunları Tamamen Ortadan Kaldırmak Amaçlı ASANSÖRLÜ Sistemi Hayata Geçirmiştir

Sizde Asansörlü Sistemle Evinizi Gönül Rahatıyla Grbze de Olan Omtaş Evden Eve Nakliyat Sisteminden Yararlanı Bizim Çalışmaniz Paranızın Karşılığını Fazlasıyla Yapmış Olduğumuz Hizmetten Alabilirsiniz.

Omtaş Evden Eve Nakliyat ASANSÖRLÜ Gebze de Yıllardır Hizmet verdiğimiz Binlerce Bireysel Yüzlerce Kurumsal Taşımalar Yapmıştır.

Not Dikkat Edilmeli 

Yapmış Olduğumuz Araştırmalara Müşterilerin Yoğun Olarak Tamamen Evden Eve Nakliyat Sektöründen Memnuniyetsiz Özellikle Gebze Darıca Çayırova Bölgelerinde % 90 lara Dayanmıştır Özellikle Fiyatlar Konusunda Kalitesiz Hizmet Anlayışları Taşıma Esnalarından Sorumsuzca Davranmalar Hiç Bir Şekilde Yapmış Oldukları Işin Arkasından Durmamak Olmuşlar.

Son 3 Ay İçerisinden Ulaştırma Bakanlığından Adığımız izinle 3 Ay içerisinden Gerekli Kurumlardan Taşınmış Olan Müşterilere Ulaşmışız ve Taşma Esnasından Memnun Kalıp kalmadıklarını Sorumuza % 90 Olumsuz Cevaplar Aldık Anlaşmış Olduğu Firmalar Sorduğumzdan Malesef Tamamen Korsan Firmalar Tarafından Mağdur Omuşlar Tabiki Bu Firmaların Bütün isimleri Ulaştırma bakanlığına Sunulmuştur.

Müşterilerin Yapmış Oldukları Yorumlar

İnternet üzerinde Evden Eve Nakliyat Araştırma Yaptım Adwords Reklamlar da En Üst Sıralarda Yer Almakta Olan Birini Aradım Nerden Nereye Detayları Soruldu ve verilen Fiyata Gayet Uygun Anlaştım Gün Belirlendi ve O Gün Geldi

Sabah Anlaştığım Firma 5.6 Kişilik Ekiple Logosuz Bir Araçla Geldiler Eşyaların Aşağıya inmeye Başladı Firmayla Fiyat kaça Anlaşmışsınız Soruldu ve Söyledim. FİLİM BAŞLADI Yok yanlışınız var Fiyatın 3 Katını Söylediler Firmayı Aradığımda Ulaşamıyorum itraz Ederek Bırakın Yapmayın işimizi Gidi  demimize Şimdide Gitmeleri için Masraflarını istediler Ne Kadar 1000. İle 1500 Arası Bi Rakam.

İtraz Polis Çağırarak Çare Aramaktayiz Polis Geldinde Kendilerini Mahsum işçi olarak Duygusal Davranarak Tanıtırlar polis de Beyefendi veya Hanım Efemdi Fiyatımızı Yanlış Anlamış Polis de Bakın biz Alacak vereceke karışmıyoruz Bakın Aranızda Anlaşın Demeleriyle işleri Daha çok Kolaylaşır.

İşte Büyük Hata O Zamanda Başladı Taşımalarına izin vermem Hiç Bir Eşya Sarılmıyor Tekrar dan Fiyat Artırma Ayreten Asansör Paraları isteme Eşyaları Sokak Ortasına Dökme Artık Hasarlı Kırık Çizik Eşyaları Saymıyorum Resmen Feaket üzerine Felaket….?

Öneri Mutlaka Mutlaka Bilinmeyen Firmayla Tarcih Etme  Her Ne Olursa Olsun Sözleşme Yaptırın

Herhangı Bir Olumsuz Durumda Ulaştırma bakanlığı Arayin Maliyeyi Arayin Fatura Muhakak Alın Taşıma Esnasında Araç Pılakasını Video Şekilde Çekin Elinizde Delil Olacaktır Çünkü Bu Tür Çalışan Korsanların Hiç Bir Maliye Kaydı K.3 Taşma yetki Belgeleri Bulunmamaktadır.

OMTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT 

Tercihiniz için Doğru Adrestesiniz 

✅ Omtaş Nakliyat