Kartepe Evden Eve Nakliyat

Kartepe Evden Eve Nakliyat, firmamız kocaeli kartepe bölgesindende evden eve taşıma hizmetlerini vermektedir kartepe bölgesinde ev ofis taşıma taşımacılık için Omtaş Nakliyat la doğru adrestesiniz başta kocaeli izmit gebze iztanbul bölgesinde şehiriçi ve şehirler arası tüm taşıma hizmetlerinizi yapktayız.

Omtaş Evden Eve Nakliyat 1996 yıllından bu yana aralıksız olarak ev ofis fabrika okul hastane fuar malzemeleri bireysel ve kurumsal taşımalar deneyimli uzman kadrosuyla yapmıştır.

Omtaş Evden Eve Depolama firmamız depolama hizmetinide vermektedir iş nedeniyle yurtdışına gitmeniz gerekti ve ev eşyanızı veya ofis eşyalarınızı güvenli depoda muhafaza etmek isterseniz Omtaş Nakliyatla bu  hizmetten faydalanabilirsiniz.

Omtaş Şehirler Arası Nakliye Şehirler arası taşımalarda genel olarak devlet memurları sıklıkla yapmaktadırlar Omtaş Nakliyat devlet memurlarına % 10 indirim sağlanmaktadır ayriyeten ekspertiz yaparak eşyaları yerınde görmektedir aynı istikamete kişiyle birleştirerek memurlarımız için en ekonomik taşımalar sunmaktayız.

ASANSÖRLÜ Omtaş Evden Eve Nakliyat

ambalaj (29)

çayırova nakliyat 0262 644 18 80

omtasevdenevenakliyat