whatsapp
telefon
74 / 100

Esenyalı Evden Eve Nakliyat

Olan Omtaş Nakliyat Şehir içi Şehirler Evden Eve Nakliyat Hizmetlerini Sunmakta Olan Firmamiz Daima Kaliteli Hizmet Anlayışıyla Müşterilerin Tüm Görüşleri ve önerileri Dikkate Alarak Hizmet Sunmaktadır.

Omtaş Evden Eve Nakliyat ASANSÖRLÜ Taşıma Sistemi

0216 517 13 03

0506 903 89 89

20190906 124852

 

Asansörlü Hizmet Almak isterseniz Maliyet Konusunda Fark Yaratmaktadır Binanızın Konumu Uygun olmalı Dayreniz Balkon  Pencere Caddeye veya sokağa Bakmalıdır.

ASANSÖRLÜ Taşımacılık Hizmetini Tavsiye Ediyoruz Taşımanız Daha Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Gerçekleşiyor ve Eşyalar Hiç bir şekilde Hasar Görmeden Taşına bilmektedir.

IMG 20190605 160104

Omtaş Nakliyat Paketleme Firmamız Paketleme konusunde Fiyatlandırma ve Bilgilendirme Firmamız Sıtandart Olarak Mobilya ve Beyaz Eşyalarınızı Demonte Ederek Tekrar yeni Evinizde Monte Etmektedir Eşyalarınız komple Havalı Baloncuklu Patpat Naylonlarla Sarılarak Taşıması Yapılmaktadır Mutfak ve Evinizdeki Ufak tefek Eşyaları Sizin Tarafınızda Toplanırsa Maliyet Olarak Düşmektedir.

Sigortali Taşımacılık Omtaş Nakliyat Yıllık Sorumluluk Sigortasıyla Evinizi Sigortalı Taşımaktadir.

ŞEHİRLER Arası Nakliyat İş Gereyi Şehirler Arası Nakliye Yaparsanız Firmamızla Erkenden iletişim Kurarsanız Karşılıklı Taşımar veya istikametinize Gitmekte Olan Bölmeli Araçlarımızı Yüklemekteyiz bu Nedenle Daha Ekonomik içerisinde Taşınabilirsiniz.

IMG 20190207 WA0001

DEPOLAMA Eşyamı Depolamak istiyorum Derseniz doğru Tercih Güvenilir Bir firma bulmaniz önemli Omtaş Nakliyat Depolama hizmet kalitesi Depolarımız 7.24 Kamera sistemiyle izlenmektedir Tüm Eşyalarınızı Paketlemesi ve listeye Alınmaktadır Depoda kaldı Sürece Sigortalı Nem Rütübet Haçare Fare Butür Zarar verici Riskler Gözden geçirerek her 7 Gün içinde Depolarımız kontrol ve 15 Günde bir ilaçlama yapılmaktadır.

Kolileme 1

Omtaş Nakliyat Asansörlü Evden Eve Nakliyat Pendik Esenyali Güzelyalı Kaynarca Tersane içmeler Tuzla Kurtköy Bölgelerinde Şehir içi Evden Eve Taşımacılık Ofis Okul Market Tekstil Taşma Hizmetimiz var.

20191007 004000

KİRALIK ASANSÖR Hizmetimiz Var

Müşterilerimiz Sadece Asansör Hizmetini de Omtaş Nakliyat’tan Alabilir

İNŞAAT Firmalarına Kiralık Asansör Hizmetini vermekteyiz Dillerseniz Günlük Kiralam Dillerseniz Saat ücretli Kiralma Hizmetimiz var

Asansör Sistemiyle Tüm Katlara kolaylıkla Banyo Mutfak Mobilyaları kapı pencere Fayans Mermer Cam Parke Çatı Malzemeleri Rıhat bir şekilde Tüm katlara Dağıtımı Yapılmaktadır işçilikli ve işçiliksiz Hizmetimiz var

Sizde Omtaş Nakliyat ve Asansör Hizmetinden Faydalanabilirsiniz

OMTAŞ NAKLİYAT