whatsapp
telefon

YARIMCA Evden Eve Nakliyat

yarimca-evden-eve-nakliyat

YARIMCA evden eve Nakliyat firması olarak sizlere ayrıcalıklar sunuyor ve nakliye hizmetlerinde kaliteyi ayaklarınıza kadar getiriyoruz. Dilerseniz firma ve çalışanlar olarak ne gibi ayrıcalıklar sunuyor, bunlara hep birlikte göz atalım:

omtas-asansorlu-sigortali-tasimacilikambalaj (29)

  • Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile adreslerinize en kısa sürede ulaşarak gerekli çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmalar genellikle ürün yerleşimi ve paketleme işlemlerinin nasıl yapılacağı konusunda oluyor. Gerekli tesbit çalışmaları yapıldıktan sonra kaç kişilik bir ekip ile taşınma işlemlerinde yer almamız gerektiği belirleniyor ve sayı firmamıza ulaştırılıyor.
  • Özel eşyalarınızı kusursuz bir şekilde paketliyor ve zarar gelmesini engelliyoruz. Bu noktada yeri gelmişken eşyalarınızı sigortaladığımızı da belirtmek istiyoruz, yani meydana gelecek sorunlarda tüm sorumluluğu bizler üstleniyoruz.
  • Araç sayımızı da belirledikten sonra taşınma işlemleri hızlı bir şekilde başlıyor ve eğer mümkünse tek bir araç ile gerekli taşınmayı yapmaya gayret gösteriyoruz. Zaman kavramı bizim için oldukça önemli bu yüzden yapacağımız çalışmalarda ilk olarak buna dikkat ediyoruz.
  • YARIMCA evden eve Nakliyat firması olarak karşılıklı güven ilkesine bağlılığımız her daim devam ediyor ve sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz.

 

YARIMCA evden eve Nakliyat firmasına sizler de iletişim numaralarımızdan ulaşarak sorularınızı daha detaylı bir şekilde tarafımıza iletebilir ve bizlerden yardım alabilirsiniz. Bu sektöre yıllarını vermiş onlarca çalışanı ile sektörün farklı firmalarından bir tanesi olan bu adreste sizleri en iyi şekilde misafir ediyoruz.

omtasevdenevenakliyat