whatsapp
telefon

Gebze Evden Eve Nakliyat Firmaları, Omtaş Nakliyat Artık Asansörlü Sistemiyle evinizi ofisinizi Taşımaktadır Omtaş Nakliyat Gebze de ve Kocaeli izmit ve İstanbul bölgesinde faaliyet göstermektedir Gebze Asansörlü Nakliyat, Sistemle daha hızlı ve güvenli Kaliteli bir hizmet sunmaktadır Evlerini taşıyacak olanları bekleyen en büyük tehlike, taşınma işlemi sırasında eşyaların zarar görme olasılığıdır. Gebze evden eve nakliyat işlerinizde bunu dert etmenize gerek yok. Çünkü, Omtaş Nakliyat yılların verdiği güven ile eşyalarınıza en az sizin kadar değer vererek zarar gelmeden yeni yerine ulaştırmaktadır.

omtasevdenevenakliyat ambalaj (29)

Firmamızın uzman taşımacılık ekipleri her türlü taşınma işinizi kolaylaştırmak için müşteri memnuniyeti ilkesi ile sizin istediğiniz saatlerde taşınmanın gerçekleşmesi için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir. Bizlere 7/24 hizmet vermekte olan çağrı merkezimizin 0506 903 89 89 numaralı telefonundan ulaştığınızda size ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Hem taşınma aşamasında sizin isteklerinizi bildirme şansınız oluyor, hem de eşyaların olduğu yer ile taşınacak yerin incelemesi yapılıp size uygun bir maliyet çıkarılıyor. Bu aşamada bile ne kadar doru seçim yaptığınızı profesyonel ekibimizle tanıştığınızda anlayabilirsiniz. Ekiplerimiz eşyalarınızın sökülüp zarar gelmeyecek şekilde paketlenmesi, araçlara hasar verilmeden yerleştirilmesi ve boşaltılması, yeni adresinizde montajının yapılarak yerleştirilmesi işlemini hem bu uzman ekipler ile zamanında yapmaktadır. Gerektiğinde asansörlü araçlar devreye sokulup eşyaların indirilmesi yada binalara alınması sırasında karşılaşılan dar merdiven, bina asansörünü kullanamama gibi sorunlar rahatça aşılabilmektedir. Firmamız sizin istemeniz durumunda eşyalarınızı gerçek değerleri ile sigortalayarak sigortalı taşımacılık hizmetini de sunabilmektedir. Omtaş Nakliyat kalitesini Gebze evden eve nakliyat çözümlerinde kullanabileceğiniz gibi ofis taşınmaları, şehirler arası taşınmalarda da rahatça tercih edebilirsiniz. Güçlü araç filomuz size bu imkanı vermektedir.

omtasevdenevenakliyatçayırova nakliyat 0262 644 18 80omtas-asansorlu-sigortali-tasimacilik

Tanıtım Yazısı Omtaş Nakliyat Gebze evden eve nakliyat gebze evden eve nakliyat firmaları gebze asansörlü ev taşıma gebze asansörloü nakliyat gebze asansörlü nakliyeciler gebze asansörlü evden eve nakliyat firmaları eşyalarınız artık güvenle taşımaktadır gebze evtaşıma gebze asansörlü evden eve nakliyat gebze genelinde asnsörlü sistemiyle evinizi ofisinizi daha gızlı daha güveni ve uygun fiyatlarla taşımaktayız Omtaş Nakliyat Firması Bir Nakliyat Firmasından Daha Fazlası.

Yorumlar kapalıdır.