69 / 100

Libadiye Evden Eve Nakliyat ASANSÖRLÜ Sigortalı Garantili Taşımacılık Hizmetleri Omtaş Nakliyat Şehir içi Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat.

20191010 010406

Omtaş Nakiyat Ulaştırma bakanlığı Tarafından Evden Eve Taşıma Hizmetini Vermiş Olduğu K.3 Yetki Belgeleri Bu işi Layıkıyla hak kazanmış olduğu Omtaş Nakliyat Tüm istanbul Genelinde Şehir içi Taşıma Hizmetleri Sürdürmektedir.

Omtaş Evden Eve Nakliyat İstanbul libadiye ÜMRANİYE Evden Eve Nakliyat ASANSÖRLÜ Sigortalı Garantili Taşımacılık

İstanbul çıkışlı Türkiye nin her Tarafına Nakliye seferlerimz 81 İL 911 ILÇESINE Nakliye Hizmetimiz Mevcuttur.

IMG 20201130 WA0056
Omtaş Nakliyat Şehirler Arası Taşımaları için Ekonomik Taşımalar için Bölümlü Büyük Araçlar getirerek Tain Dönemlerde Memurlar için Ekonomik Taşıma paketinden Faydalanabilirler.

Omtaş Nakliyat Asansörlü Sistemle Evinizi Ofisinizi Güveli Hızlı Bir Şekile Ekonomik Koşullarla Taşımaktadır firmamız Daima Kalitesine Kalite Eklemiştir Tüm taşımamızı Asansörlü Sistemle yapmaktayiz.

omtas nakliyat logo

Omtaş Nakliyat istanbul da 1996 Yıllından bu yana Aralıksız Bir Şekilde binlerce bireysel yüzlerce Kurumsal Taşımalar Yapmıştır.

Firmamız ilk günden bu güne heycanla işini yapmaktadır Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti yoğun talepler üzere Omtaş Nakliyat Müşteri Memnuniyetine önem vererek Tüm müşterilerimizin Asansörlü hizmetten faydalana bilirler

Asansörlü Taşıma Sistemi binanızın Cepesi Uygun olması veya balkon veya pencere Sokaka bakması Camların balkon kapıların geniş olmasi önemlidir.

20201129 183715

OMTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK SİGORTALİ GARANTİLİ TAŞIMACILIK